Otomatik Tente

adana otomatik tente

Otomatik Tente

_

İnsanlar günlük hayatlarında sürekli olarak iş yerlerine ve evlerine kapanmak zorunda kaldığı için boş zamanlarımı açık havada değerlendirmek isterler. Ancak bazı olumsuz hava koşulları insanların açık havada özgürce zaman geçirmesini engellemektedir. Bunun önüne geçilebilmek adına tenteler kullanılır. Farklı model ve ebatlara sahip tenteler sayesinde olumsuz hava koşullarının insanları etkilemesi engellenebilmektedir.

Tenteler, ilk üretilmeye başladığı dönemde elle kontrol edilebilen ürünlerdi. Belirli bir makara düzeni ile kurulan bu tentelerin açılması ve kapanması işlemi için insanlar enerji harcamak zorunda kalmaktaydı. Günümüzde çok büyük ebatlarda olmayan tenteler için hala bu seçenek tercih edilebilir. Ancak çok büyük ebatlara sahip tentelerin motor gücüyle açılıp kapatılması gerekmektedir. Bu tenteler otomatik tente olarak isimlendirilmektedir.

Otomatik Tentelerin Avantajları Nelerdir?

_

Tentelerinde motorlu ürünleri seçenek eden kişiler bunun için biraz daha yüksek miktarda fiyat ödemektedir. Kullanılan motorların fiyatı de ilave ettiği için ücretlerin artması son derece normal karşılanır. İnsanlar ödeyecekleri değişik fiyatın karşılığını alıp alamayacaklarına göre kararlarını vermektedir.

Öncelikle otomatik tente kullanan kişilerin hiçbir güç sarf etmesine gerek olmamaktadır. Kumanda ile uzaktan açılıp kapanabilir bir sistem kullanılır. Lokanta ve kafelerde müşterilerin arasına girerek tentelerin elle açılıp kapatılması müşterilere rahatsızlık verebilmektedir. Ayrı olarak tenteleri kapalı olduğu vaziyetlerde ani yağmurlar başladığında otomatik tenteler hemen açılarak insanların yağmurdan etkilenmesini engelleyecektir. Otomatik olmayan modellerde bu vaziyet oldukça zor olur.

Otomatik Tenteler Nereden Alınır?

_

tomatik tentelerin uzun müddet ve meselesiz bir biçimde kullanılabilmesi için doğru adreslerden satın alınması gerekir. Kendine ait bir motor aksamı olduğundan piyasada çok değişken ücretlere rastlamak olası olur. Bir hayli firma motor aksamını Avrupa’dan ithal eder ve yüksek bir bedel öder. Üzerinde tentelerin imalatını yapan firmalara belirli bir ödeme yapılması gerekir. Son olarak kendi kazançlarını ilave eden firmalar müşteriye ürünleri sunmaktadır.

Firmamız ise dolaysız olarak otomatik tente imalatı yapan firmalar arasında bulunur. Her gün Türkiye’ye yüzlerce tente satışı gerçekleştiren firmamız dolaysız olarak üreticiden halka hizmet vermektedir. Bu sebeple de ücretlerimiz olabilecek en uygun düzeylerde izlemektedir.